کلینیک فیزیوتراپی دی توان

کلینیک فیزیوتراپی دی توان با دارا بودن فضا ،تجهیزات مناسب و پرسنل با تجربه و متخصص آماده پذیرش بیماران مختلفی است که به خدمات فیزیوتراپی در سطح مطلوب نیاز دارند.

فلسفه کلینیک فیزیوتراپی دی توان با فلسفه اکثر مراکز فیزیوتراپی تفاوت دارد.ما بر این باوریم که مراجعین تمایل دارند ظرف کوتاهترین زمان ممکن بهبود یافته،بتوانند مانند گذشته فعالیت های مفرح مورد علاقه خود را انجام دهند و در نهایت از زندگی خود لذت ببرند.ما در کلینیک فیزیوتراپی دی توان بر آنیم تا بهبودی را در کوتاه ترین زمان ممکن برای بیماران خود به ارمغان آوریم.

رمز موفقیت کلینیک فیزیوتراپی دی توان در این است که ما بیمار را جزئی جدانشدنی از مجموعه درمانی دی توان به حساب می آوریم و در باره روند بهبودی بیمار اطلاعات ضروری را در اختیار وی قرار می دهیم و بر این باوریم که بیمار بایستی در فاصله بین دو مراجعه به کلینیک ،بهبودی محسوس و قابل توجهی کسب نماید.

کلینیک دی توان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات الکتروتراپی،لیزر پرتوان ۳۰w،شاک ویو،تکارتراپی،مگنت تراپی،سیستم ارزیابی و امکانات تمرین درمانی می باشد.ما همواره بدنبال جدید ترین متدهای درمانی و تجهیزات مدرن هستیم تا بتوانیم درمانهای فیزیوتراپی پیشرفته و به روز را به بیماران خود ارائه دهیم که این خود  اطمینان از برخورداری از بهترین تجهیزات،ارائه بالاترین عملکرد بدون به خطر انداختن آرامش و راحتی بیمار را به همراه دارد.

درباره ما

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

فیزیوتراپی دی توان

ما اعتقاد داریم که برای طراحی مناسب یک برنامه درمانی و آنچه بدن شما به آن نیاز دارد گوش دادن و توجه به شما برای درک علائم و نشانه‌های بیماری‌تان بسیار مهم است. ما مهارت و تجربه کافی برای درمان طیف وسیعی از مشکلاتی که ممکن است باعث شود شما نتوانید از زندگی روزمره خود لذت ببرید را داریم. پس از معاینه و ارزیابی و به دنبال آن تشخیص علت مشکل شما درمانگر شما در مورد راه‌های مختلف درمانی که اعتقاد دارد برایتان مفید است با شما صحبت می‌کند. پس از آن تلاش ما این خواهد بود که بهترین خدمات درمانی را برای حل مشکل شما ارایه دهیم.

تشخیص درد

در این کلینیک علت درد به طور کامل تشخیص داده می شود.

درمان

ما در کلینیک دی توان به این شعار معتقدیم که باید به درمان علت های ریشه ای درد بپردازیم و فقط به دنبال این نباشیم که علائم را کاهش دهیم.

معاینه

در این کلینیک معاینه بیمار به صورت دقیق و کامل انجام می شود.

مراقبت ویژه

ما هرگز بیمار را به حال خود رها نمی‌کنیم و همواره در طی دوران درمان بر روند بهبودی بیمار ، نحوه صحیح اجرای برنامه تمرینی و اتخاذ سبک زندگی صحیح نظارت داریم.